Infolinia:+48 669 998 922
Obsługa wysyłek:+48 669 998 922
Strona główna » LISTWY PROGOWE DYLATACYJNE

LISTWY PROGOWE DYLATACYJNE

LISTWY PROGOWE DYLATACYJNE
Do maskowania nieestetycznych szczelin i łączeń warto dobrać dodatkowe elementy. Listwa progowa dylatacyjna pozwala na połączenie paneli z inną powierzchnią, np. wykładziną lub kafelkami ceramicznymi. Ten rodzaj oferowanych przez nas materiałów budowlanych występuje w różnych długościach, szerokościach i wariantach kolorystycznych, dlatego każdy z łatwością wybierze idealny model dla siebie.

Dzięki rozwiązaniom płaskim połączymy dwie powierzchnie znajdujące się na tym samym poziomie. W tym celu wykończenie może zostać zamontowane za pomocą kleju lub kołków. Odpowiednio wyprofilowany produkt może łączyć także pokrycia podłogowe będące na różnych poziomach.

Wykończenie wykonane z wytrzymałego aluminium to również doskonała metoda na zabezpieczenie krawędzi stopni schodowych. Część oferowanych przez nas profili ma możliwość gięcia, jak np. wariant ARBITON FL1. Na uwagę zasługuje również listwa progowa dylatacyjna płaska z serii ARBITION COLOR SYSTEM, którą można dopasować do podłogi w każdym kolorze.

Szukaj
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Czas wysyłki

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu