Infolinia:+48 669 998 922
Obsługa wysyłek:+48 669 998 922
Strona główna » PODKŁADY POD PANELE
Szukaj
Opinie o produktach

PODKŁADY POD PANELE

PODKŁADY POD PANELE
To normalne, że podczas remontu pojawiają się pytania i wątpliwości. Masz w domu ogrzewanie powierzchniowe i nie wiesz, jaki podkład pod panele podłogowe wybrać? Oferowany przez nas materiał budowlany ARBITON MULTIPROTECT 1000 3w1 ogranicza straty ciepła. Wszystkie wykorzystane podczas jego produkcji surowce mają niski współczynnik oporu cieplnego. Wyrób ten stanowi też świetną izolację akustyczną, dlatego może zostać wykorzystany w często użytkowanych pomieszczeniach. Każda dostępna w naszym sklepie mata jest gwarancją dłuższej trwałości pokrycia.

Produkty występują w formie rozwijanej rolki. Zostały zintegrowane z dodatkowymi elementami (zakładką, folią paroizolacyjną i taśmą samoprzylepną), co przyspiesza proces montażu. Oferowane maty do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym występują w różnych grubościach (od 1,5 mm do 5 mm). Dobierz taki podkład pod panele ARBITON, dzięki któremu zniwelujesz miejscowe nierówności powierzchni. Jeśli masz wątpliwości, jaki produkt będzie odpowiedni, skontaktuj się z nami - pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji.

Szukaj
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu